Dla osób, które chciałyby skorzystać z pełnego programu podstawowego, a nie mają możliwości przebywania na terapii stacjonarnej cały miesiąc, oferujemy możliwość połączenia terapii stacjonarnej i dziennej.

W takim przypadku rozpoczynamy pracę nad uzależnieniem od terapii stacjonarnej (14 dni) i kontynuujemy ją w trybie dziennym przez kolejne 16 dni. Klient uczestniczy wtedy we wszystkich zajęciach, tak jak podczas terapii stacjonarnej, jednak bez zakwaterowania i bez pełnego wyżywienia.

Oferta skierowana jest do osób, dla których dojazd nie będzie stanowił problemu, a ze względu na specyficzną sytuację (rodzinną, zawodową), nie mogą zdecydować się na 30-dniowy pobyt w Ośrodku.

NIE CZEKAJ!!! Może być gorzej, zarówno dla Ciebie samego, jak i dla bliskich Ci osób, przyjaciół i całego otoczenia. Leczenie uzależnień, w tym leczenie alkoholizmu wymaga skutecznej i odpowiednio dobranej terapii.

Zadzwoń teraz pod numer TEL. 505 125 507
Umów się na bezpłatną konsultację
Sprawdź gdzie jest nasz ośrodek terapii uzależnień

Leczenie alkoholizmu – pozostałe terapie: 

Ośrodek Terapii uzależnień „STREFA TRZEŹWOŚCI” – jesteśmy prywatną kliniką leczenia uzależnień (leczenie alkoholizmu, Kraków). Ośrodki terapii uzależnień swoją działalnością obejmują leczenie uzależnień – leczenie alkoholizmu, a więc uzależnienia wymagającego skutecznej, odpowiedniej terapii.