.
.
Krzysztof jest świetnym terapeuta, potrafi doskonale się wczuć w sytuację drugiego człowieka. Początkowo miałam spore obawy aby zgłosić się o pomoc bałam się że nie zostanę zrozumiana jednakże Krzyś jest człowiekiem który odznacza się dużą empatia względem drugiego człowieka, potrafi nakreślić gdzie tkwi problem i krok po kroku dążyć do jego rozwiązania. Od chwili podjęcia terapii tj ok 3 miesiące temu o wiele częściej się uśmiecham i potrafię czerpać z życia to co najlepsze. Dziękuje za to i gorąco polecam. 🙂

 

Serdeczne podziękowania za szansę, jaką tutaj dostałem, Dziękuję za ofiarowaną miłość i zrozumienie, za wsparcie oraz uświadomienie, że mimo ułomności nie jestem sam, ale są ludzie, którzy podadzą pomocną dłoń. Dziękuję Krzysztofowi i Ani i Dorotce, Eli, Ani i Jurkowi
 
Adam
Dziękuję za opiekę i domowa atmosferę. Dostałem dużo więcej niż oczekiwałem. Pełen nadziei, wiary, pogody ducha wracam do trzeźwego życia. Dziękuję!
 
W tym krótkim wpisie chciałbym wyrazić swoją głęboką wdzięczność za życzliwość i zrozumienie. Chciałbym podziękować Krzysztofowi i Ania za ogrom serca, które włożyli w „wyprostowanie” mnie. Personelowi Eli, Ani za ciepłe słowa dodające otuchy. Dorocie za wieczny uśmiech niosący nadzieję i wiarę w ludzi. W dalszej drodze do trzeźwości nigdy o tym nie zapomnę. Życzę Wszystkim owocnej pracy, zdrowia i satysfakcji.
Pobyt w pensjonacie spowodował, że wyniosłem ogromne korzyści w walce z chorobą alkoholową. Poznałem nowych ludzi z „branży”, którzy mieli większe problemy i upadki, ale rozwiązali je i mogli się podnieść – osiągnąć stan trzeźwości. Dziękuję im, że pozwolili, pomogli mi poznać, zrozumieć: – czym jest ta choroba, – jak się przed nią uchronić – poszerzyli mi horyzonty myślenia, – pozwolili uzmysłowić jakie krzywdy choroba alkoholowa wyrządziła w strefie duchowej (w szerokim pojęciu), przykrości wobec rodziny. Szczególnie dziękuję mojemu Nauczycielowi – Opiekunowi za cierpliwość i spokój w przekazywaniu wiadomości, jak kierować życiem według sprawdzonych kroków, wzorców. Dziękuję wszystkim, że: – mogę Was nazwać „poszerzoną rodziną”, – powiedzieć „do widzenia” na gruncie towarzyskim, a nie obowiązkowym. Nie mówię „żegnam” bo mam nadzieję, że będziemy utrzymywać kontakty telefoniczne i osobiste.
 
Wyrazy uznania i wdzięczności za miły, serdeczny i pełen ciepła oraz pożyteczny pobyt w waszym Ośrodku. Zresztą cokolwiek bym nie napisał to i tak nie odda tego, co zawdzięczam temu pobytowi. Życzę całemu zespołowi „STREFY TRZEŹWOŚCI” zdrowia i pomyślności, żeby wasza działalność pomogła jak najwięcej tym, którzy potrzebują waszego wsparcia. Dziękuję!!!
 
Wasz dom pokazał mi jak fajnie być trzeźwym, jak ustrzec się przed czyhającymi pokusami, jak nie kusić losu, jak rozpoznawać u siebie chwile słabości. Daliście mi narzędzia do walki z moja chorobą. Wszystko teraz zależy ode mnie – już wiem – chcę być trzeźwy. Dzisiaj wychodzę zaleczony, szczęśliwy i z determinacją bycia trzeźwym. Wszystkim, którzy ze mną wytrzymali serdecznie dziękuję. Ja tu jeszcze wrócę, ale już nie w pantoflach – jesteście mi potrzebni.
 
Krzysztof To wspaniały człowiek. Naprawdę możecie na niego liczyć. Ciepły wyrozumiały a przede wszystkim umiejący słuchać .Jeśli macie jakiś problem polecam. Dzięki że mogłam cię poznać.
 
Pełen nadziei, wiary i przekonania na trzeźwe życie opuszczam tę klinikę rozpoczynając nowy etap w moim życiu. Z podziękowaniem dla Krzysia, Ani oraz całego personelu STREFY TRZEŹWOŚCI.
 
Serdeczne podziękowanie za okazaną pomoc i życzenia spokojnej pracy.
 
Chcę serdecznie podziękować całemu zespołowi „Strefy Trzeźwości” za pomoc i za wsparcie w pokonywaniu choroby alkoholowej.
 
Krzysztof pomógł mi już drugi raz. Odpowiedzialny, bezinteresowny – po prostu wspaniały człowiek. Wszystkim potrzebującym szczerze polecam Krzysztofa jako terapeutę i oddanego „sprawie” człowieka.
 
Krzysztof jest dla mnie terapeutą idealnym. Znakomicie potrafi wczuć się w sytuację życiową pacjenta. Ponadto, posiada niezwykłą umiejętność dostrzegania, nazywania oraz uświadamiania pacjentowi sedna problemu podczas omawianych tematów terapeutycznych. Terapia podjęta pół roku temu skutkuje dużymi efektami czego przejawem jest: lepsze radzenie sobie z emocjami, poprawa relacji z najbliższymi oraz znajomymi, a także spojrzenie na moje życie z innej perspektywy tzn rozwoju osobistego. Gorąco polecam.
 
Jestem żoną alkoholika i trafiłam do Krzysztofa po to, żeby doradził mi, jak mam wpłynąć na męża, aby on rozpoczął leczenie. Ale Krzysztof uświadomił mi, że ja też mam problem i to wcale nie mniejszy niż mój mąż, dowiedziałam się jakie błędy popełniałam przez całe lata sądząc, że w ten sposób będę mogła na niego wpłynąć. Nie bardzo chciałam chodzić na terapię dla siebie samej, ale zrobiłam to dla dzieci i teraz wiem, że była to najlepsza decyzja, jaką mogłam podjąć. Sytuacja w domu zaczęła się zmieniać, ja i moje dzieci chodzimy dzisiaj z podniesioną głową, nie jesteśmy jeż ofiarami alkoholizmu męża, a on sam – choć jeszcze nie całkiem radzi sobie z alkoholem – to jednak zaczął chodzić na spotkania AA i myśli o rozpoczęciu leczenia, co kiedyś było dla niego nie do pomyślenia.
 
Wspaniały człowiek. Ciepły, spokojny, potrafiący słuchać, wielokrotnie nieskładnych, historii życia nas-pacjentów. Sposób podejścia do problemu momentalnie przypadł mi do gustu. Jest bardzo uczciwy i prawdziwy w tym co robi, a jest to pełna perfekcja. Widzę to po sobie i tylko o to chodzi. Ja mam problem, a Krzysztof doskonale potrafi wskazać przyczyny i wspólnie szukać dróg wyjścia. Szczerze polecam i jednocześnie pozdrawiam Krzysztofa.
 
Krzysztof jest naprawdę niezły. Poza wiedzą książkową posiada też doświadczenie niezbędne w leczeniu alkoholizmu. Miałem z nim zajęcia przez miesiąc na terapii stacjonarnej i jestem z tego bardzo zadowolony. Jest też przy tym wrażliwym człowiekiem, który potrafi słuchać. Na prawdę polecam.
 
Pan Krzysztof jest wspaniałym człowiekiem i doskonałym terapeutom. Był pierwszym, z którym rozmawiałam o swoim problemie . Przekonał mnie wtedy, że warto walczyć o siebie, o swoje zdrowie i szczęście. Zachęcam wszystkich – zadzwońcie, umówcie się, porozmawiajcie. Taka terapia otwiera oczy szeroko i sprawia, że życie bez alkoholu jest możliwe i o ile piękniejsze. Z wyrazami szacunku Małgosia.
 
Bardzo pozytywnie oceniam Krzysztofa, wielce mi pomógł, jak mało kto potrafi słuchać i zrozumieć osobę uzależnioną. Jest wyśmienitym terapeutą profesjonalnie i indywidualnie podchodzącym do każdego pacjenta. Był moim pierwszym terapeutą i pokazał mi nową drogę w życiu.
 
Krzysztof jest rewelacyjnym terapeutą. Nie wyobrażam sobie dalszego funkcjonowania bez jego pomocy. To wspaniale, że spotkałam takiego wrażliwego człowieka na swej drodze życia, któremu krzywda ludzka nie jest obojętna. Z pełną odpowiedzialnością polecam Krzysia wszystkim, którzy potrzebowaliby fachowej pomocy i wsparcia, a także prawdziwej, przyjacielskiej rozmowy. W jego obecności czuję się zrozumiana, wartościowa. Po rozmowie z nim patrzę na świat optymistycznie i do pewnych spraw nabieram dystansu. Dziękuję Krzysiu, że Bóg postawił mi Cię na drodze. Nigdy z niej nie zbaczaj, bo to, co robisz, jest nieocenione.
 
Krzysia poznałam panad 20 miesięcy temu. Był jedną z pierwszych osób, które poznałem na swojej drodze trzeźwości. Jego przyjacielskie podejście, szczera i uczciwa rozmowa o tematach związanych z alkoholem, oraz bezinteresowna pomoc drugiemu, wzbudziły ze mnie duże zaufanie co do jego osoby i uwierzyłem że jeżeli się chce wytrzeźwieć to naprawdę można, a szczególnie jeżeli się ma oparcie w kimś takim jak Krzysztof, który dał mi bardzo dobry przykład i wzór że naprawdę można się bez alkoholu obejść i być szczęśliwym człowiekiem. Za to szczęście jakie mnie spotkało, poznając Krzysztofa, dziękują również moja żona i dzieci, które teraz maja naprawdę trzeźwego męża i tatę. Jesteś naprawdę dobrym przyjacielem. Dziękuję Krzysiu za to że jesteś!
 
Krzysztof był jedną z pierwszych osób, które poznałam na swojej drodze trzeźwienia i wciąż dziękuję za to nieznanym mi siłom. Rozmawiając z nim, chciałam stać się kiedyś tak wartościowym człowiekiem, jak on, i teraz, będąc półtora roku trzeźwa, jestem na całkiem dobrej drodze :). We wszystkim, co mówi jest spokój, prawda i szacunek dla drugiego człowieka. Oby jak najwięcej było takich terapeutów, prawdziwie z powołania.
 
Alkoholizm to choroba duszy i ciała i umysłu tak ciężko się do niej przyznać tak trudno otworzyć. Krzysiek umiejętnie wzbudził zaufanie mojego partnera i zachęcił go do spojrzenia na swój problem inaczej. Od tamtej pory wszystko zmierza w dobrym kierunku. Krzysiek to osoba profesjonalna ujmuje skromnością i skutecznie leczy. Krzysiek zawsze będę ciebie polecać innym uzależnionym.
 
Mój mąż uczestniczył w terapii. Już w jej trakcie nauczył się radzić sobie ze sobą, a jakość naszego życia znacznie się poprawiła. Teraz wiem, że sam nie poradziłby sobie z uzależnieniem (bez fachowej pomocy).
 
Krzysztof jako terapeuta ma prawidłowe i życiowe podejście do choroby jakim jest alkoholizm. Osobiście bardzo jestem mu wdzięczna za profesjonalną pomoc w trudnym dla mnie momencie życia, gdyż pomógł mi w leczeniu mojej choroby. W kontaktach osobistych jest człowiekiem wyrozumiałym i budzącym zaufanie. Dziękuję Mu za to.
 
Polecam. Jestem na etapie terapii ambulatoryjnej i efekty są wyśmienite. Nic nie ryzykujesz a wiele można zyskać (wiem to ze swojego przykładu). Osoba prowadząca-pierwsza klasa!
 
Krzyś jest dla mnie osoba wyjątkowa i prawdziwym Przyjacielem. Doskonałym fachowcem i człowiekiem na którego można zawsze liczyć. Kiedy mam kłopoty jego ciepły głos i zrozumienie tematu, wprowadzają mnie w dobry nastrój i pomagają uzupełnić moja wiedzę. Serdeczny, wyrozumiały i bardzo dyskretny. Krzysiu, dziękuję, ze Jesteś!!