Wyjątkowy jubileusz 10-lecia Strefy Trzeźwości, wymagał wyjątkowej oprawy, dlatego zdecydowaliśmy się go obchodzić na Rogatym Ranczo w Zabierzowie.

            A razem z nami swoje osobisty rocznice trzeźwości obchodzili: Andrzej – X, Ania – VIII i Andrzej – IV. Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszej trzeźwości!!!

            Jest nam niezmiernie miło, że tak licznie przybyliście, aby być z nami w tym dniu i razem z nami świętować. Niby jubileusz to tylko liczba, jednak też czas na podsumowania, refleksje, wspomnienia – wszystko to, na co w zwykły dzień brakuje czasu, a co jest dla nas cenną lekcją, z której możemy wyciągną wnioski na przyszłość.

            Dziękujemy gorąco naszej ekipie: Izie, Monice, Przemkowi oraz terapeutom Jackowi i Andrzejowi. Teraz to Wy jesteście motorem Strefy Trzeźwości!

Nasz Ośrodek nie jest miejscem, w którym każdy może pracować. Specyfika naszej pracy i zrozumienie naszego pomysłu na sposób, w jaki chcemy pracować jest niezmiernie ważna!

To dzięki Wam możemy realizować nasz program i skutecznie pomagać tym, którzy chcą z tej pomocy skorzystać.

            Rocznica, to też okazja do spotkań z dawno nie widzianymi osobami, przyjaciółmi, którzy pomogli nam wtedy, gdy ja – nowo upieczony niepijący alkoholik – zaczynałem swoje trzeźwienie!

Było też co-nieco dla ciała – pyszne okolicznościowe torciki i inne słodkości oraz pyszności z grilla, przygotowane przez ekipę Rogatego Rancza.

Za zdjęcia dziękujemy serdecznie Rafałowi K. i Damianowi P.  Jednak ze względu na zasadą anonimowości, większość z nich pozostanie w naszej prywatnej kolekcji, abyśmy kiedyś, po latach mogli wspominać ten dzień!

Dziekujemy bardzo 🙂

Dorota i Krzysztof