Oddział dzienny

Ta forma leczenia w naszym Ośrodku "Strefa Trzeźwości" przewiduje realizację intensywnego programu terapii podstawowej, takiego jak podczas pobytowej terapii stacjonarnej, jednak skierowana jest do osób, które z ważnych przyczyn nie mają możliwości uczestniczenia w terapii z zakwaterowaniem.

W życiu każdego człowieka zdarzają się sytuacje trudne, nawarstwiają się problemy, żyjemy w przewlekłym stresie, napięciu, doświadczamy trudnych emocjonalnie wydarzeń itd. itp. Często są to sytuacje od nas niezależne, na które nie mamy bezpośredniego wpływu, co dodatkowo powodować może frustrację, przygnębienie, zniechęcenie, czy inne negatywne emocje, a te z kolei powodują „konieczność” sięgnięcia po alkohol, aby sobie z tymi emocjami poradzić. Tak więc łagodzimy nieprzyjemne emocje, ale nie rozwiązujemy naszych problemów.

Program terapii w trybie oddziału dziennego daję możliwość zdobycia wiedzy i zrozumienia problemu uzależnienia, daje wskazówki, jak radzić sobie ze swoimi emocjami, bez konieczności „wspomagania” się alkoholem.

Jeśli widzisz, że to, co się dzieje w Twoim życiu zaczyna Cię przerastać, jeśli przytłacza Cię negatywne myślenie – nie czekaj, aż będzie gorzej, skorzystaj z fachowej pomocy, aby uporządkować swoje emocje, a wtedy będzie Ci łatwiej uporządkować swoje życie.

Zadzwoń teraz pod numer 505-125-507 
Umów się na bezpłatną konsultację
Sprawdź gdzie są nasze ośrodki terapii uzależnień

Leczenie alkoholizmu - pozostałe terapie: 

„STREFA TRZEŹWOŚCI” to ośrodek terapii uzależnień, który jest prywatną kliniką leczenia uzależnień (leczenie alkoholizmu, Kraków). Ośrodki terapii uzależnień swoją działalnością obejmują leczenie uzależnień - leczenie alkoholizmu, a więc uzależnienia wymagającego skutecznej, odpowiedniej terapii. Odwiedzają nas osoby z całej Polski zdecydowane na leczenie alkoholizmu, z różnych miast, między innymi Kraków, Warszawa, Katowice, Wrocław, Rzeszów i inne.